خرید شارژ اسکایپ | Skype.com

خرید شارژ اسکایپ

مشتریان گرامی میتوانند شارژ اسکایپ را به قیمت مناسب و ارزانتر از همه جا خرید کنند. جهت خرید شارژ اسکایپ در ایران سایتها و افراد مبلغی را جهت سود از شما بیشتر می گیرند. اما در این سایت کارت شارژ اسکایپ حتی کمتر از قیمت دلار به خریدار عرضه می شود. تمام شارژها از ریتیلر های اصلی skype در انگلیستان خرید می شود و به مشتری ارایه می شود. با استفاده از شارژ اسکایپ میتوانید به هر شخص و شماره تلفنی در ایران یا هر جای دیگر دنبا زنگ بزنید یا پیامک بفرستید. تعرفه تماس بین الملل اسکایپ بسیار مقرون به صرفه تر از سایر شماره ها و اپراتورهاست. شارژ اسکایپ در مبالغ 2 و 5 و 10 دلار و بالاتر قابل خرید است. این شارژ ها هیچ وقت منقضی نمی شوند و محدودیت زمانی ندارند. امکان ارسال شارژ اسکایپ به دوستان و سایر افراد نیز برای شما امکان پذیر است.

نحوه شارژ اسکایپ

طریقه دریافت شارژ اسکایپ توسط خریدار خیلی راحت است. تنها کافیست برنامه اسکایپ روی گوشی موبایل - تبلت یا کامپیوتر نصب شود. یک یوزر نیم و پسورد به خریدار تحویل داده می شود. خریدار با استفاده از آن وارد برنامه اسکایپ میشود و تمام. اکنون شارژ اسکایپ به مقدار معینی که خرید شده قابل استفاده است. بعد از اتمام شارژ عینا مانند شارژهای خطوط اعتباری ایرانیل و همراه اول عمل می شود و یوزرنیم و پسورد دور انداخته می شود و شارژ جدید دیگری قابل خریداری است. افرادی که قصد دارند اکانت شخصی اسکایپ خود را شارژ کنند نیز به راحتی می توانند شارژ اکانت اسکایپ دریافت کنند. آی دی اسکایپ خود را اطلاع می دهند. سپس از پرشین کال شاپ اسکایپ برای آنها یک درخواست ارسال می گردد. درخواست را اوکی میزنند و خیلی راحت گیفت کارت شارژ اسکایپ به اکانت آنها ارسال می گردد.

نحوه خرید شارژ اسکایپ

جهت خرید شارژ اسکایپ در ابتدا با توجه به نیاز مقدار کارت شارژ انتخاب می شود. حداقل کارت شارژ 2 دلاری اسکایپ قابل خرید است. بعد آن مبالغ 4 دلار و 5 دلار و 6 و 8 و 10 دلار و بیشتر حداکثر تا سقف 100 دلار در هر مرتبه قابل خرید می باشد. مشتری معادل مبلغ دلار اسکایپ را به تومان پرداخت می کند و خیلی سریع در ظرف چند دقیقه به صورت آنلاین مشخصات کارت شارژ به او تحویل میشود یا گیفت کارت اسکایپ به اکانتش ارسال می گردد. درصورت درخواست مشتری شارژ اسکایپ تلفنی به او داده خواهد شد یا به صورت پیامک برای او ارسال خواهد شد. مبلغ قابل واریز به صورت پرداخت آنلاین توسط همراه بانک یا روش های زیر قابل انجام است.

مشتریان گرامی در ایران می توانند معادل مبلغ دلار به تومان را به صورت کارت به کارت پرداخت کنند. مشتریان مقیم در ترکیه نیز میتوانند مبلغ را از طریق زراعت بانکاسی ترکیه پرداخت یا کارت به کارت کنند. سایر مشتریان و افرادی که امکان پرداخت به دو روش قبل را ندارند می توانند از طریق وب مانی - WebMoney - یا اسکریل - Skrill - هزینه اسکایپ را پرداخت کنند.

به صورت کلی می توان گفت که تمام خرید های اینترنتی در فضای مجازی با ریسک همراه است. مشتریان جهت اعتماد قبل از خرید و به حداقل رساندن این ریسک خرید می توانند کمترین کارت شارژ را انتخاب کنند. شارژ 2 دلاری اسکایپ. عملا نحوه دریافت شارژ اسکایپ را مشهاده کنند و هم هویت و مشخصات مدیر سایت و صاحب حساب برایشان مشخص شود. ضمنا می توانند با استفاده از همان شارژ 2$ خریداری شده و با نرخ بسیار کم با شماره تماس آمریکا ادمین سایت تماس تلفنی برقرار کنند تا کیفیت و کارکرد اسکایپ کارت ها را مشاهده نمایند.

  • چگونه هزینه اسکایپ را پرداخت کنم

  • چگونه به سایت اعتماد کنم

آموزش ساخت اکانت اسکایپ , اسکایپ چیست , ایجاد اکانت اسکایپ

اسکایپ چیست؟

اسکایپ - Skype - یک برنامه است که سرویس های تماس صوتی و تماس تصویری را برای کاربران مهیا می سازد. کاربران امکان مبادله چنین اسناد دیجیتالی را در قالب عکس - متن - فایل و ویدیو دارا هستند. اسکایپ بر مبنای مدل - Freemium - بنا شده است و مانند بسیاری از برنامه ها مانند وایبر - واتساپ - لاین - تلگرام و غیره سرویس های مبنی بر اینترنت خود را رایگان به کاریران ارایه می دهد. این برنامه از محصولات شرکت بزرگ نرم افزاری جهان یعنی ماکروسافت است و طبق آمار تا سال 2015 حدود 660 میلیون کاربر در سراسر دنیا از آن استفاده می کردند. برنامه اسکایپ در مقایسه با برنامه های مشابه در زمینه مکالمه و ارتباطات صوتی و تصویری دارای کیفیت بالاتری است و همکون اکثر رسانه های رسمی دنیا برای برقراری ارتباط صوتی تصویری از نرم افزار اسکایپ بهره می برند.

ساخت اکانت اسکایپ

چگونه اسکایپ اکانت بسازم؟ خیلی راحت می توانید یک اکانت اسکایپ برای خود بسازید. برای ساخت اکانت اسکایپ دو روش وجود دارد. استفاده از شماره موبایل یا استفاده از یک ایمیل آدرس. اگر مایلید سایر دوستان شما در اسکایپ سریع شما را پیدا کنند اکانت اسکایپ را با شماره موبایل بسازید مانند ساخت واتساپ یا تلگرام و اگر دوست دارید اکانت اسکایپ شما فقط برای افرادی که مشخص می کنید قابل مشهاده یاشد و دیگران از ساخت اکانت اسکایپشما مطلع نشوند با استفاده از یک آدرس ایمیل مانند یاهو یا جیمیل اکانت اسکایپ بسازید. دقت داشته باشید که ساخت اکانت اسکایپ رایگان است. تماس تصویری با اسکایپ رایگان است. تماس صوتی با اسکایپ رایگان است. سرویس های که مجانی نیستند شامل تماس تلفنی با اسکایپ و ارسال اس ام اس با اسکایپ و شماره تلفن های اسکایپ است.

آموزش تصویری ساخت اکانت اسکایپ

1- مرورگر اینترنت را باز کنید و آدرس سایت اسکایپ را در آن وارد کنید. www.skype.com می توانید از هر مرورگری جهت ساخت اکانت اسکایپ استفاده کنید مانند مورگر فایرفاکس - گوگل کروم یا اینترنت اکسپلورر.

آموزش تصویری ساخت اکانت اسکایپ , مرحله اول , وارد کردن آدرس سایت اسکایپ

2- بعد از لود شدن کامل صفحه سایت اسکایپ بر روی Sign in بزنید. سپس روی Sign up بزنید.

آموزش تصویری ساخت اکانت اسکایپ , مرحله دوم , صفحه ثبت نام در سایت اسکایپ مرحله sign up کردن

3- در این صفحه دو روش برای باز کردن اکانت اسکایپ وجود دارد. با استفاده از شماره مویابل یا با استفاده از ایمیل آدرس. جهت مشاهده تفاوت این دو روش اینجا را بخوانید پیشنهاد می شود روش ساخت اسکایپ با ایمیل را انتخاب کنید. بدین منظور روی گزینه Use email instead بزنید.

آموزش تصویری ساخت اکانت اسکایپ , مرحله سوم , انتخاب روش ساخت اکانت اسکایپ , ساخت اسکایپ اکانت با شماره تلفن یا ایمیل آدرس

4- ایمیل آدرس خود را وارد کرده و یک پسورد نیز برای آن در نظر بگیرید. این همان پسورد اسکایپ شماست. حتما پسورد را در جایی یادداشت کنید. چون در صورت فراموش کردن پسورد اسکایپ با مشکل مواجه خواهید شد. گزینه Next را بزنید.

آموزش تصویری ساخت اکانت اسکایپ , مرحله چهارم , ساخت اکانت اسکایپ با استفاده از آدرس ایمیل , روش ساخت اکانت اسکایپ با آدرس ایمیل و اسکایپ نیم

5- نام و فامیل خود را وارد کنید. اگر مایل نیستید میتوانید یک نام فرضی مستعار برای اسکایپ خود در نظر بگیرید. ضمنا توجه داشته باشید که برای ورود به اکانت اسکایپ نیازی به این نام و فامیل ندارید. سپس گزینه Next را بزنید.

آموزش تصویری ساخت اکانت اسکایپ , مرحله پنجم , وارد کردن یوزر نیم و پسورد اسکایپ

6- جهت اتمام ساخت اکانت اسکایپ نیاز به کد دارید. اسکایپ این کد را به ایمیلی که ثبت کرده بودید ارسال کرده است. به ایمیل خود بروید و کد 4 رقمی ارسال شده توسط اسکایپ را خوانده و در کادر مربوطه وارد نمایید. دقت کنید که ایمیل معمولا از آدرس Microsoft account team درون ایمیل شما می نشیند. ضمنا اگر در مرحله 1 ثبت نام با شماره مویابل را انتخاب کردید این کد به شماره شما اس ام اس خواهد شد. گزینه Next را بزنید. اکانت اسکایپ شما ساخته شده است.

آموزش تصویری ساخت اکانت اسکایپ , مرحله ششم , وارد کردن کد ساخت اکانت اسکایپ , وارد کردن کد از طریق پیامک اسکایپ یا ایمیل اسکایپ

اینستاگرام

صفحه اینستاگرام سایت را دنبال مشاهده کنید

تلگرام

بازدید کننده گرامی: لطفا هر سوالی دارید بپرسید